Counter-Strike Flavour Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ia-ti orice gadget de pe piata fara nici un ban

In jos

Ia-ti orice gadget de pe piata fara nici un ban Empty Ia-ti orice gadget de pe piata fara nici un ban

Mesaj Scris de DeM3nT Mar Sept 20, 2011 10:34 am

De 2 saptamani am descoperit o metoda, care se pare ca este activa inca din 2006, dar in Romania nu prea a fost promovata. Am vb cu oameni din strainatate si chiar alaltaieri am dat de cineva de 16 ani care a castigat 5000 euro si de un om mai in varsta, dar nu trecut de prima tinerete care are in cont 29 000 GBP pana in prezent ( din 2007 pana acum ). Castigurile se bazeaza pe marketing-ul afiliat.
Spre deosebire de site-urile PTC unde primesti cativa centi aici primesti 28$ pe om adus.( Ei isi permit acest lucru fiindca primesc 40$ de la firma ce a avut nevoie de reclama ) .

Metoda a fost prezentata si pe posturile de televiziune BBC si NBC. Nu mai stiu sigur, dar la o emisiune de la unul dintre aceste posturi, prezentatorul si-a cerut scuze deoarece spusese initial ca nu este adevarat acest lucru si nu poti obtine lucruri gratuite.

Pentru link-ul de inscriere, detalii si dovezi poti vizita urmatorul link : myfreegadget.wordpress.com
[ Trebuie sa stii limba engleza, fiindca site-ul l-am scris in engleza ]


PS: w.youtube.com/watch?v=AmW77-n18Mo <- aici primeste cineva din romania un iPod Touch

myfreegadget.wordpress.com pentru detalii si invitatie

Multumesc frumos
O zi buna in continuare.

DeM3nT

Mesaje : 1
Puncte : 10
Data de inscriere : 20/09/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum